Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

07:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Ντανιίλ Μεντβέντεφ – Βάσεκ Ποσπισίλ
2019 ATP Masters 1000

09:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Νόβακ Τζόκοβιτς – Τζον Ίσνερ
2019 A
TP Masters 1000

11:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Νταβίντ Γκοφέν – Ρότζερ Φέντερερ
2019 ATP Masters 1000

11:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Χούμπερτ Χούρκατς – Στέφανος Τσιτσιπάς
2019 ATP Masters 1000

13:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Χιούστον Ρόκετς – Τορόντο Ράπτορς
NBA Global Games 2019

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Λος Άντζελες Λέικερς – Μπρούκλιν Νετς
NBA Global Games 2019

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Αλεξάντερ Ζβέρεφ – Αντρέι Ρούμπλεφ
2019 ATP Masters 1000

15:30 Eurosport 2
Gran Piemonte
Ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Καζακστάν – Κύπρος
Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Λευκορωσία – Εσθονία
Euro 2020 – Προκριματικά

20:00 Novasports 4HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπάγερν Μονάχου
Turkish Airlines EuroLeague

20:00 Novasports 3HD
Ερυθρός Αστέρας – Φενέρμπαχτσε
Turkish Airlines EuroLeague

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD
Σλοβακία – Ουαλία
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Λετονία – Πολωνία
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Αυστρία – Ισραήλ
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Βέλγιο – Σαν Μαρίνο
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Ρωσία – Σκωτία
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Ολλανδία – Βόρεια Ιρλανδία
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Κροατία – Ουγγαρία
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 Novasports 1HD
Βιλερμπάν – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Turkish Airlines EuroLeague

22:00 Novasports 2HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μακάμπι Τελ Αβίβ
Turkish Airlines EuroLeague

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ
LIVING WITH YOURSELF
18/10/19

ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΝΤΙΟΝ
RAISING DION
4/10/19

RHYTHM + FLOW
RHYTHM + FLOW
9/10/19

PRANK ENCOUNTERS: ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
PRANK ENCOUNTERS
25/10/19

ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ
HAUNTED: SEASON 2
11/10/19

INSATIABLE
ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
Σεζόν 2
11/10/19

BABY
BABY
Σεζόν 2
18/10/19

LA CASA DE LAS FLORES
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
Σεζόν 2
18/10/19

POSE
ΠΟΖΑ
Σεζόν 2
30/10/19

Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΚΟΜΙΝΣΚΙ
THE KOMINSKY METHOD
Σεζόν 2
25/10/19

BIG MOUTH
BIG MOUTH
Σεζόν 3
4/10/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΞΕΠΛΥΜΑ
THE LAUNDROMAT
18/10/19

ΤΡΑΥΜΑΤΑ
WOUNDS
ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ

ΚΡΟΤΑΛΙΑΣ
RATTLESNAKE
25/10/19

EL CAMINO: ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ BREAKING BAD
EL CAMINO: A BREAKING BAD MOVIE
11/10/19

ΣΤΑ ΨΗΛΑ ΧΟΡΤΑΡΙΑ
IN THE TALL GRASS
4/10/19

ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ
ELI
18/10/19

ΜΕ ΛΕΝΕ DOLEMITE
DOLEMITE IS MY NAME
25/10/19

ΤΟ ΚΑΤΑΓΜΑ
FRACTURED
11/10/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ
LIVING UNDOCUMENTED
2/10/19

ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΟΥΓΚΑΡ ΛΑΝΤ
GHOSTS OF SUGAR LAND
16/10/19

ΠΡΩΙΝΟ, ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΚΑΙ ΒΡΑΔΙΝΟ
BREAKFAST, LUNCH & DINNER
23/10/19

LITTLE MISS SUMO
LITTLE MISS SUMO
28/10/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΚΡΙΝΧΑΟΥΖ
GREENHOUSE ACADEMY
Σεζόν 3
25/10/19

ΚΑΡΜΕΝ ΣΑΝΤΙΕΓΚΟ
CARMEN SANDIEGO
Σεζόν 2
01/10/19

ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
SUPER MONSTERS
Σεζόν 3
4/10/19

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 4
10/10/19

BACK TO BASICS!

MAD MAX: O ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΟΡΓΗΣ
MAD MAX: FURY ROAD
1/10/19

ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ
A QUIET PLACE
12/10/19

ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ
THE CONJURING
1/10/19

Ο ΥΠΟΚΙΝΗΤΗΣ
INSIDE MAN
11/10/19

PEAKY BLINDERS
PEAKY BLINDERS
Σεζόν 5
4/10/19

ΟΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΝΕΚΡΟΙ
THE WALKING DEAD
Σεζόν 9
9/10/19

12 ΠΙΘΗΚΟΙ
12 MONKEYS
11/10/19

ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΑΛΑΘΙΑ
SPACE JAM
1/10/19

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ 3
BACK TO THE FUTURE PART III
11/10/19

ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ…
LOVE ACTUALLY
11/10/19

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
WHAT A GIRL WANTS
1/10/19

ΜΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
A CINDERELLA STORY
1/10/19

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ

12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
14:15 INFERNO
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ

16:00 ΜΙΑ ΦΑΡΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
17:00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
18:45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
20:00 ΣΤΙΣ ΣΤΕΓΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 EROICA
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:15 THE RUSSIAN REVOLUTION THROUGH ITS FILMS
01:15 ΜΙΑ ΦΑΡΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
02:15 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
03:15 ΣΤΙΣ ΣΤΕΓΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ
04:15 INFERNO
04:45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ

07:00 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ
07:30 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
08:00 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
08:30 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ – 2018
10:00 ΜΙΑ ΦΑΡΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
12:00 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:30 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ)
17:45 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
22:00 Η ΚΛΙΚΑ
23:00 Η ΑΠΟΞΕΝΩΣΗ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
02:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
03:30 Η ΚΛΙΚΑ
04:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ)

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Αν Ήμουν Πλούσιος (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα – 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Μην Ψαρώνεις – 2ος Κύκλος
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 The 2Night Show – 4ος Κύκλος
02:00 Έγκλημα Και Πάθος (Ε)
03:00 Κάρμα (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα

06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
09:00 [K8] Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ – 8ος Κύκλος
15:00 [K] Star News
15:50 [K8] Shopping Star
17:30 [K8] Elif – 3ος Κύκλος
18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
19:50 [K] Star News
21:00 [K12] Βασιλιάς Αρθούρος: Ο Θρύλος Του Σπαθιού (King Arthur: Legend Of The Sword)
23:30 [K8] Globetrotters
01:45 [K8] Μπρίτζετ Τζόουνς: Η Επόμενη Σελίδα (Bridget Jones: The Edge Of Reason)
04:00 [K8] Η Ζωή Σου, Ζωή Μου (Identity Thief)
06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 [K] Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
07:00 [K] Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών (Doc McStuffins: Toy Hospital)
08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 [K] Ειδήσεις
13:00 [K8] Ελένη
15:30 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, II (Ε)
16:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 [K8] Πάνω Κάτω
19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ
21:50 [K8] Κρατάς Μυστικό;
22:50 [K12] Μεσάνυχτα (Ε)
23:50 [K8] Αυτοψία, IX
01:10 [K12] Grey’s Anatomy, XIII
02:10 [K16] 10η Εντολή, ΙΙΙ (Ε)
03:00 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
04:00 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
04:40 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 [K8] Σήμερα
10:00 [K8] Αταίριαστοι
11:55 [K8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 [K8] Καλό Μεσημεράκι
16:40 [K8] Ο Φτερωτός Θεός
17:30 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 [K8] Guess My Age
18:45 [K8] Boom
19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 [K12] 8 Λέξεις
23:00 [K16] Λόγω Τιμής 20 Χρόνια Μετά
00:00 [K8] Αποτύπωμα
02:00 [K8] Καλό Μεσημεράκι (Ε)
03:45 [K8] Guess My Age (Ε)
04:30 [K8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
06:00 [K8] Σήμερα

06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Chicago Med
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
04:00 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)

07:00 [K8] Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 [K8] Ευτυχείτε
13:00 [K] Open News
14:00 [K8] Μεσημέρι Yes
15:30 [K8] MacGyver – 2oς Κύκλος
16:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:45 [K] Open News Στη Νοηματική
17:00 [K] Η Βουλευτίνα
18:55 [K] Open News
20:00 [K8] Ένας Για Όλους
21:00 [K8] X-Factor
00:00 [K16] Criminal Minds – 7ος Κύκλος
01:00 [K16] Criminal Minds – 7ος Κύκλος
01:45 [K16] Pulp Fiction
04:00 [K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 [K8] Ώρα Ελλάδος 05:30

06:00 ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΙΑΠΩΝΙΑΣ
07:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
09:00 ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΑ, Ο ΨΙΘΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΤΩΝ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΑ, Ο ΨΙΘΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ
15:00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 CITIZEN XENOS (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:05 ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΤΩΝ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
21:00 SALVATION (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 BABYLON BERLIN (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ (Α’ ΚΥΚΛΟΣ)
01:10 ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΑ, Ο ΨΙΘΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
04:00 ΣΥΝ
05:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
06:00 ΑΓΡΟWEEK

06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 KID E CATS
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizzomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Άβαταρ
13:30 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Kuu Kuu Harajuku
16:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Ninjago Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Χένρι Ο Επικίνδυνος
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
09:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

loading...
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Σχόλια