Ένα σόου μόδας εξολοκλήρου αφιερωμένο στην Κάτια Νικολαΐδου η οποία έφυγε από την ζωή μετά από σκληρή μάχη με τον καρκίνο πραγματοποίησε ο σχεδιαστής, Δημήτρης Στρέπτκος, στο πλαίσιο του Athens Xclusive Designers Week (AXDW) 2024. Ο σχεδιαστής ήταν πολύ καλός φίλος με την αγαπημένη ηθοποιό. Έτσι ονόμασε το σόου του «Daydreaming A poem for Katia» […]
Αδερφικός φίλος της Κάτιας Νικολαΐδου της αφιέρωσε σόου μόδας – «Μας πρόλαβε ο Χάρος» είπε για τα σχέδια τους – newsbreak