Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου έφερε στον κόσμο το μοναχογιό της Βλάσση, καρπό του έρωτά της με τον επιχειρηματία Βασίλη Σταθοκωστόπουλο, στις 3 Ιανουαρίου 2023.
View this post on Instagram
View this post on Instagram
View this post on Instagram
View this post on Instagram
View this post on Instagram
Χθες, Κυριακή 11 Φεβρουαρίου, ο Βλάσσης είχε την ονομαστική του εορτή και η παρουσιάστρια θέλησε να του ευχηθεί δημόσια μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στον Instagram δημοσιεύοντας μια κοινή τους φωτογραφία την οποία συνόδευσε με την εξής λεζάντα: «Χρόνια πολλά έρωτα της ζωής μου. Τέτοια μέρα πέρσι περνάμε την ευχή του Σαραντίσματος σου ! Σ´αγαπώ. Η μαμά σου».
View this post on Instagram